Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa
Rok szkolny 2018/19
Lp. | Nazwa konkursu | Imię i nazwisko ucznia | Klasa | Osiągnięcie | Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
„Z poprawną polszczyzną |
Amelia Szwajkowska |
5b |
Przejście do II etapu konkursu |
Aleksandra Stolarczuk |
2. |
Alfik Matematyczny |
Zuzanna Boruc |
5a |
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie |
Jerzy Surmacz |
Dominika Pawlak |
4b |
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie |
Anna Iwan | ||
Zuzanna Winiarska |
5d |
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie |
Agnieszka Apriasz | ||
Patryk Pyczot |
8a |
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie |
Anna Sińczuk | ||
3. | Konkurs Matematyczny „Sigma” | Mateusz Jezierski |
5d |
Przejście do II etapu konkursku |
Agnieszka Apriasz |
Zuzanna Boruc |
5a |
Jerzy Surmacz | |||
Nikola Serdak |
6b |
Anna Sińczuk | |||
Jakub Daciów |
6b |
Anna Sińczuk | |||
Patryk Pyczot |
8a |
Anna Sińczuk | |||
4. | Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach i Językach Europejskich
Klasy 7-8 |
Michał Kamela |
8a |
I miejsce |
Katarzyna Gawrońska |
Jakub Hanusek |
8a |
II miejsce |
Katarzyna Gawrońska | ||
Dawid Waloch |
8a |
III miejsce |
Olga Wziątek | ||
Julia Wiśniewska |
8a |
III miejsce |
Olga Wziątek | ||
Kacper Kamiński |
7b |
Wyróżnienie |
Olga Wziątek | ||
Karol Sładkowski |
8a |
Wyróżnienie |
Olga Wziątek | ||
Joanna Piekarniak |
8c |
Wyróżnienie |
Olga Wziątek | ||
Zuzanna Zaryska |
8a |
Wyróżnienie |
Olga Wziątek | ||
5. | Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach i Językach Europejskich
Klasy 5-6 |
Krzysztof Szczerbak |
6c |
I miejsce |
Marta Olszyńska |
Tomasz Dang |
6c |
I miejsce |
Katarzyna Gawrońska | ||
Emilia Semczuk |
6b |
II miejsce |
Marta Olszyńska | ||
Wiktoria Jakubiec |
6b |
III miejsce |
Katarzyna Gawrońska | ||
Nikola Serdak |
6b |
Wyróżnienie |
Marta Olszyńska | ||
Paulina Samojluk |
5a |
Wyróżnienie |
Katarzyna Gawrońska | ||
Joanna Jurkowska |
6c |
Wyróżnienie |
Katarzyna Gawrońska | ||
Filip Wilgos |
5a |
Wyróżnienie |
Katarzyna Gawrońska | ||
6. |
Szkolny Konkurs „Picture Dictionary” |
Emilia Konfiszer |
4a |
I miejsce |
Marta Olszyńska |
Maja Pawska |
4d |
I miejsce |
Agnieszka Radzka | ||
Jan Lenkowski |
4d |
II miejsce |
Agnieszka Radzka | ||
Afrodyta Konabus |
4a |
II miejsce |
Marta Olszyńska | ||
Jan Pawlak |
4d |
III miejsce |
Agnieszka Radzka | ||
Zuzanna Falandys |
1c |
III miejsce |
Jolanta Włodarczyk | ||
7. |
„Kartka dla Niepodległej Polski” |
Anna Jurek |
7b |
II miejsce |
Beata Gniadek |
8. | „Kilometrowy Komiks” | Paulina Brogowicz |
6b |
II miejsce |
Beata Gniadek |
Zuzanna Winiarska |
5d |
II miejsce |
|||
Julia Wiśniewska |
8a |
III miejsce |
|||
Amelia Nowowiejska |
5a |
III miejsce |
|||
11. | „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” | Karol Sładkowski |
8a |
Przejście do III etapu wojewódzkiego |
Joanna Gajdzińska |
Jakub Hanusek |
8a |
||||
Mateusz Wiatr |
8a |
||||
Michał Kamela |
8a |
||||
Jan Wilczewski |
8c |
||||
12. | I Międzyszkolny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Bombka Bożonarodzeniowa” | Marcin Wojciechowski |
1b |
Wyróżnienie |
Anna Zglinicka |
13. | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Przyrodniczy „Chronimy Przyrodę Warszawy” | Dominika Pocztar |
6a |
I miejsce |
Agata Majewska
Anna Michałowska |
14. | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Przyrodniczy „Zabytkowe Parki Warszawy” | Dominika Pocztar |
6a |
I miejsce |
Agata Majewska
Anna Michałowska |
15. | Międzyszkolny Projekt Edukacyjny „Akadema Młodych Przyrodników” | Uczniowie SP nr 238 |
Różne klasy |
Zdobycie certyfikatu „Akademii Młodych Przyrodników” |
Agata Majewska
Anna Michałowska |
16. | Mistrzostwa Świata Federacji IDO w Rawie Mazowieckiej | Paulina Duczek z zespołem Jazz One Juniors |
8a |
VIII miejsce |
Egurrola Dance Studio |